Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nabídka pro prodávající

IkonaChcete-li prodat dobře svou nemovitost a neztratit na ceně, kontaktujte mě, prosím a můžeme se dohodnout na spolupráci. Nabízím vám uzavření exkluzivní smlouvy na dobu od 1 měsíce, abyste si mou práci mohli vyzkoušet a sami se rozhodnout, jestli smlouvu prodloužíte.

Způsob mé práce je jiný, než nabrat nemovitost, zadat inzerci na internet a čekat, až se mi někdo ozve.

Pracuji hodně jako rodinný makléř klientů, kteří mě už doporučují svým známým a rodinám.

Na první schůzce s vámi se samozřejmě seznámím s nemovitostí, nafotím ji. Při focení bychom měli spolupracovat v tom, aby fotografie nemovitost ukázaly v tom nejlepším světle, což bude chtít přemísťování osobních věcí tak, aby nemovitost vypadala vzdušně a zaujala fotkami každého, kdo hledá takový typ nemovitosti. Promyslete si také všechny klady, které vaše nemovitost má, co se vám tam líbí, co jste rekonstruovali, jaké materiály použili. Pokud máte dokumenty k nemovitosti, připravte si je. Pokud máte zástavu nebo břemeno, také musím být o tomto informovaná. Tak jako klady, potřebuji být seznámená i se zápory, vadami, nutnými opravami.

Pracuji na základě exkluzivní smlouvy, která je nejkratší na 1 měsíc, ale u rodinných domů nejlépe 3 měsíce. Po té době klient zjistí, jak spolupráce funguje a jestli mu to takto vyhovuje, tak se můžeme domluvit, co dál.

Inzerce probíhá na inzertních realitních serverech (www.re-max.cz, www.realitymix.cz, www.sreality.cz, www.realitnieso.cz, www.realitypro.eu, www.realityidnes.cz, www.viareality.cz a dalších neplacených serverech dle lokality, formou prodejních plachet, videoprezentací, časopise Viareality.

Mezi mé další prodejní praktiky a akce patří tisk letáků, které jsou roznášeny do okolí prodávané nemovitosti, rozesílání e-mailů potencionálním klientům, dny otevřených dveří.

V okamžiku, když dám nemovitost do našeho realitního systému, nabízí tuto nemovitost všechny kanceláře RE/MAX v republice a nabídka se spáruje s poptávkami všech kanceláří. Kanceláře RE/MAX mezi sebou takto aktivně spolupracují. Spárované nabídky jsou rozesílány klientům poptávajícím.

Informuji prodávajícího klienta každý týden o tom, co se s nemovitostí děje, kolik lidí se na serverech dívalo, kolik volalo apod. Každý týden probíhá report a komunikace.

Hodně pracuji s prodejním plánem, kdy každý týden s nemovitostí v inzerci pracuji a dělám průzkum – dám cenu v RK, zjistím tak, jakou cenu by klienti byli ochotni dát, jestli je zájem. Měním fotografie, topuji nemovitosti na sreality.cz.

Na každé prohlídce nemovitosti s klientem, dostane potencionální kupující DVD s fotografiemi a prezentací nemovitosti a ostatních službách a další informace, aby si mohl doma v klidu ještě jednou projít nemovitost a rozmyslet se.

Co se týká služeb, jsou všechny zahrnuty v provizi RK. To je inzerce, letáky, čas makléře, komunikace s klienty, materiály k prohlídkám, prohlídky, výpisy z katastru,  právní služby, advokátní úschova, návrh na vklad, případné dodatky ke kupním smlouvám, posudek k dani z převodu nemovitosti, vypracování a podání daňového přiznání, přepis energií a další potřebné náležitosti.

Provize se pohybuje kolem 5% vč. DPH.

Advokát je prolustrován a schválen centrálou RE/MAX a je pojištěný.

Své klienty informuji i o dalších věcech, které se týkají realitního trhu, o chystajících se zákonech, změnách apod. formou e-mailů.

Velmi výborně funguje u mě i poprodejní servis. Práce s klienty nekončí jen podpisem daňového přiznání a předání nemovitosti. Pokud mají zájem, dostávají ode mě další zajímavé informace např. o doporučených firmách, které by se jim někdy mohli hodit, o změnách v zákonech, o tom, co je potřeba udělat, když vlastní nemovitost.