Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Na prodej rodinný dům v obci Drahanovice – PRODÁNO

Last updated on 6.10.2017

Černá věž Drahanovice
Černá věž Drahanovice

PRODÁNO

Nemovitost, kterou vám nabízím ke koupi, se nachází přímo u Černé věže v obci Drahanovice.

Cesta autem z centra města mi trvá cca 20 minut. Ale cestovat do Drahanovic můžete i autobusem nebo vlakem. 

Kolem věže projedete zatáčkou a můžete vjet přímo do zastřešeného vjezdu. Dům je z venku velmi opečovávaný, je vidět, že majitelé mají rádi zeleni a kytky.  A co potom, když vejdete na zahradu. V zimě toto neoceníte, proto jako ukázku mám fotky i letní z archivu majitelů.

 

Do domu můžete vejít buď přímo od Černé věže a nebo přes zahradu za zatáčkou. Teď bude pohodlnější vejít přímo do domu. V menší chodbě si odložíte a hned si všimnete, že styl domu připomíná venkovskou chalupu s nižšími stropy a venkovskými prvky. Z chodby u vstupních dveří jsou schody na půdu, kde se nachází útočiště a herna vnoučat, když přijedou na návštěvu.

Vedle chodby máte šatnu, kde můžete ve skříních uskladnit sezonní oblečení. Když půjdete chodbou dál, dostanete se do pracovny, kde si můžete přitopit krbovými kamny nebo naproti projdete místností s úložnými prostorami (šatnou) do ložnice a potom do koupelny s WC a vanou. Chodbou také můžete projít přímo  na zahradu.

Vrátíme se na začátek do zádveří a půjdeme do menšího obývacího pokoje, který je průchozí do velké jídelny s krbovými kamny a kuchyně. Tento velký prostor ukazuje, že majitelé mají rádi rodinu pohromadě.

Z kuchyně projdeme do chodby, kde máme další výstup na zahradu, do koupelny se sprchovým koutem a WC, která je průchozí do hostinského pokoje a nebo vstup do podkroví, kde najdeme ještě ložnici s vestavěnými skříněmi a halu.

Shrnutí celkové dispozice:

1.NP – 2 koupelny, 2 WC, 2 šatny, pracovna, ložnice, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, hostinský pokoj, spíž, místnost s pračkou a sušičkou.

2.NP – hala, ložnice, zimní zahrada, herna pro děti, nevyužitý půdní prostor.

Zahrada má své kouzlo počínaje posezením s udírnou a grilem, letním posezením pod pergolou, květiny a zeleň, která vás na jaře překvapí. Oceníte soukromí za vysokými zdmi, kdy vám nikdo nevidí tzv. do talíře.

Dům je vhodný pro velkou rodinu, možnost i bydlení dvougenerační. Majitelé chtěli v domě strávit klidné stáří, dům si rekonstruovali a opečovávali ho, což je vidět v každém kousku zařízení. Je zde využit každý prostor, proto oceníte i spoustu úložného místa.

Technické informace:

Zastavěná plocha a nádvoří 279m2 a zahrada má 166m2.

Topení a ohřev vody plynovým kombinovaným kotlem, možnost využít i zásobníku vody. Kotel je 10 let starý a nachází se v technické místnosti přístupné ze zahrady.

  • Před 15 lety proběhla rekonstrukce rozvodů, fasády, omítek
  • Vnitřní rekonstrukce jsou 5-7 let staré – podlahy, omítky, zateplení půdních prostor, nové podlahy, izolace
  • Krytina střechy byla položena před 5 lety
  • Plastová okna se osazovala před 3 lety
  • Obecní kanalizace a rozvody vody jsou z roku 2016

Zdivo je smíšené, převažuje pálená cihla.

Elektřina 400V, voda obecní a na zahradě je vlastní studna (14m hluboká, 7m vody), kanalizace obecní, plyn.

Podlahy jsou  částečně dřevěné palubky a částečně dlažba.

V obci je Základní škola do 5. třídy, Mateřská škola, druhý stupeň základní školy je v Náměšti na Hané, kam jezdí děti vlakem.

Pošta, obchod, vlakové nádraží

Cena domu je k jednání 3.800.000,- Kč

Ráda se s vámi setkám na prohlídce domu.

Přibližný půdorys 1.NP
Přibližný půdorys 1.NP

no images were found

 

 

 

 

Související obrázky:

  1. honza honza

    Pěkný domek

Komentáře jsou uzavřeny.