Výkup a oddlužení nemovitosti

IkonaVýkup nemovitosti = Rychlá pomoc ve Vaší finanční tísni

Výkup nemovitostí je určen pro ty klienty, kteří rychle potřebují vyřešit své rostoucí dluhy (mezi důvody výkupů patří hrozba exekuce, probíhající exekuční řízení, hrozba dražby nemovitosti, jakkoliv nekontrolovatelně rostoucí dluhy) atd.

Soukromí investoři, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme, vykupují různé druhy nemovitostí. Takto jsme společně pomohli již desítkám klientů, kteří velmi pozitivně hodnotili rychlost, profesionalitu a především komplexní servis, který je pro Vás zdarma.

V rámci tohoto servisu pro Vás vyřizujeme zdarma i kompletní právně/finanční agendu a s tím související vyhotovení příslušných smluv, dále komunikaci s danými úřady, komunikaci s exekutory atd.

Výkup nemovitosti je efektivním řešením naléhavé finanční tísně, která si žádá rychlé řešení.

Výkup nemovitostí je určen pro ty klienty, kteří z jakéhokoli důvodu spěchají s prodejem svého bytu, domu nebo jiného nemovitého majetku. Mezi nejčastější důvody rychlé potřeby hotovosti je hrozba exekuce (resp. hrozící či probíhající exekuční řízení), hrozba či nařízení dražby nebo obecně rychle rostoucí dluhy obecně atd.

Využijte proto této nabídky na výkup Vaší nemovitosti. Naším cílem je pomoci Vám.

Investoři, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme, nabízejí rychlý, profesionální a komplexní servis, prověřený několika lety a desítkami spokojených klientů.

Investoři vykupují tyto druhy nemovitosti: rodinný dům, byt, chatu, chalupu, penzion, vilu, sklad, stavební pozemek i další nemovitosti.

Investoři vykupují i zadlužené nemovitosti. Společně řešíme exekuce i zástavy. Investoři disponují hotovostí, proto Vaše peníze můžete mít i do 48 hodin.

Proces výkupu má standardně tuto posloupnost:

  • výkup vždy začíná osobní návštěvou makléře, který výkupy provádí, specializuje se na tuto problematiku a je v tomto oboru odborně proškolen (zná právní, finanční a procesní souvztažnosti)
  • návštěva proběhne přímo u Vás na dané nemovitosti a to v předem dohodnutý čas a den (proběhne prohlídka nemovitosti makléřem, následně proběhne přímo na místě předběžná nabídka výkupu, tzn. včetně vyčíslení výkupu). Tato schůzka je pro Vás vždy nezávazná a je samozřejmě zdarma. Nebudete platit vůbec nic, narozdíl od většiny jiných společností
  • účelem osobní návštěvy je jediné: Přímo na místě vidět nemovitost a její aktuální stav a polohu, dále osobně probrat okolnosti (exekuce, zástavy, výše dluhů, požadovaná rychlost výkupu atd.) a možnosti výkupu (tzn. nejen cenu výkupu, ale i obecně postup, v návaznosti na právní náležitosti, včetně poradenství atd.)

Ohledně dalších informací a domluvy schůzky mě kontaktujte: 733 626 317

Nemovitost v exekuci, insolvenci

Certifikovaný insolvenční specialista