Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O mně

ISO CertifikaceV realitní profesi pracuji od roku 2001. Začínala jsem jako asistentka nově vzniklé realitní kanceláře Prima reality v Olomouci, kam jsem nastoupila po mateřské dovolené.

Od roku 2003 jsem začala pracovat v této firmě jako realitní makléřka. Absolvovala jsem několik školení makléřů, provozované Asociací realitních kanceláří nebo např. firmou Break Ball. Prodej nemovitostí a práce s klienty mě od začátku bavily a dalo by se říct, že se mi hodně dařilo. Pár let po sobě jsem byla nejlepším makléřem v kanceláři.

V RE/MAX jsem od roku 2007. Je to vlastně začátek mého podnikání, protože do té doby jsem byla vždy zaměstnaná. Podařilo se mi to, o co usiluje každý realitní makléř. Pozitivní reference od klientů a s tím další referenční obchody.  Způsob mé práce je jiný, než nabrat nemovitost, zadat inzerci na internet a čekat, až se mi někdo ozve. Pracuji hodně jako rodinný makléř klientů, kteří mě už doporučují svým známým a rodinám.

Zabývám se prodejem i pronájmem nemovitostí, k bydlení i podnikání.

Nejkrásnější pocit je, když za vámi klienti chodí sami a doporučují svým dalším známým a rodině. Když vám klienti volají a pamatují si vás i několik let po skončení případu. Kolikrát jsou i oni překvapeni, že si je pamatuji a že je mám dokonce uložené v mobilu. Když si s klienty vytvoříte vztah a máte jejich plnou důvěru. Z některých klientů jsou i dlouhodobí přátelé.

Několik let v realitních službách mě naučilo poprat se s každou problémovou situací, které bývají spojeny s prodejem či koupí nemovitostí.

Chtěla bych se, samozřejmě, dále rozvíjet po pracovní stránce a nabídnout klientům ještě lepší servis a pomoc v různých životních situacích.

Věřím, že každý problém je řešitelný a já jsem schopná Vám pomoci s prodejem Vaší nemovitosti.

Ráda Vám pomohu najít nemovitost Vašich snů.

Pokud se někdy společně setkáme jako makléř a klient, tak věřím, že to pro obě strany bude jen příjemné setkání a já vám budu svými schopnostmi a znalostmi tou nejlepší oporou a pomocí.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Další informace o mně

FOTOGALERIE, tak, jak mě neznáte 🙂

miskaweb