Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nabídka pro prodávající

IkonaChcete-li prodat dobře svou nemovitost a neztratit na ceně, kontaktujte mě, prosím a můžeme se dohodnout na spolupráci. Nabízím vám uzavření exkluzivní smlouvy na dobu od 1 měsíce, abyste si mou práci mohli vyzkoušet a sami se rozhodnout, jestli smlouvu prodloužíte.

Způsob mé práce je jiný, než nabrat nemovitost, zadat inzerci na internet a čekat, až se mi někdo ozve.

Pracuji hodně jako rodinný makléř klientů, kteří mě už doporučují svým známým a rodinám.

Na první schůzce s vámi se samozřejmě seznámím s vámi a nemovitostí. Při focení bychom měli spolupracovat v tom, aby fotografie nemovitost ukázaly v tom nejlepším světle, což bude chtít přemísťování osobních věcí tak, aby nemovitost vypadala vzdušně a zaujala fotkami každého, kdo hledá takový typ nemovitosti. Promyslete si také všechny klady, které vaše nemovitost má, co se vám tam líbí, co jste rekonstruovali, jaké materiály použili. Pokud máte dokumenty k nemovitosti, připravte si je. Pokud máte zástavu nebo břemeno, také musím být o tomto informovaná. Tak jako klady, potřebuji být seznámená i se zápory, vadami, nutnými opravami.

Pracuji na základě exkluzivní smlouvy, která je nejkratší na 1 měsíc, ale u rodinných domů nejlépe 3 měsíce. Po té době klient zjistí, jak spolupráce funguje a jestli mu to takto vyhovuje, tak se můžeme domluvit, co dál.

V okamžiku, když dám nemovitost do našeho realitního systému, nabízí tuto nemovitost všechny kanceláře RE/MAX v republice a nabídka se spáruje s poptávkami všech kanceláří.

Informuji prodávajícího klienta každý týden o tom, co se s nemovitostí děje, kolik lidí se na serverech dívalo, kolik volalo apod. Každý týden probíhá report a komunikace.

Hodně pracuji s prodejním plánem, kdy každý týden s nemovitostí v inzerci pracuji a dělám průzkum – dám cenu v RK, zjistím tak, jakou cenu by klienti byli ochotni dát, jestli je zájem. Měním fotografie, topuji nemovitosti na sreality.cz.

Na každé prohlídce nemovitosti s klientem, dostane potencionální kupující prezentaci nemovitosti a další informace, aby si mohl doma v klidu ještě jednou projít nemovitost a rozmyslet se.

Co se týká služeb, jsou všechny zahrnuty v provizi RK. To je inzerce, letáky, čas makléře, komunikace s klienty, materiály k prohlídkám, prohlídky, výpisy z katastru,  právní služby, advokátní úschova, návrh na vklad, případné dodatky ke kupním smlouvám,  přepis energií a další potřebné náležitosti.

Provize se pohybuje kolem 3 – 5%.

Své klienty informuji i o dalších věcech, které se týkají realitního trhu, o chystajících se zákonech, změnách apod. formou e-mailů.

Velmi výborně funguje  poprodejní servis. Práce s klienty nekončí jen podpisem kupní smlouvy a předání nemovitosti. Pokud mají zájem, dostávají ode mě další zajímavé informace např. o doporučených firmách, které by se jim někdy mohli hodit, o změnách v zákonech, o tom, co je potřeba udělat, když vlastní nemovitost.

 

Související obrázky: