Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kupující jsou také důležití

Zamyšlení o zrcadlení…..

Hledám v této době nemovitosti pro sebe i své klienty. Cítím se úplně bezmocně, když se mně nebo klientům nějaká nemovitost opravdu líbí a makléř, který ji má v nabídce, se mnou nekomunikuje.

Ale pro sebe a své klienty udělám cokoliv😊 Jak to vypadá?

Např. takto: máme zájem o prohlídku nemovitosti, která se prodává v insolvenčním řízení. Moje klientka je ochotná i o ceně jednat, pokud by bylo více zájemců. Ale nikdo nás nechce vzít na prohlídku. Tak co s tím? Píšeme dopis insolvenčnímu soudu. No co, zkusit se má všechno 😊

A proč zrcadlení? Spousta makléřů se mi na mé žádosti o prohlídky neozve. Nebo říkají, že se ozvou,  že zítra zavolají…. Je to pro mě velké zrcadlo. Ponaučení, co nesmím svým klientům dělat. Když něco slíbím, musím to dodržet. Když mi napíšete prosbu o prohlídku, musím vám odepsat. Když vám slíbím, že zavolám, musím vám zavolat.

Rozumím tomu, jak se cítíte, když si chcete vybrat nemovitost a jste závislí na osobě, která by vám měla prodej zprostředkovat. Chápu, když se mnou makléř nekomunikuje, že hledám cesty, jak bych se k nemovitosti dostala.  Budu se snažit, aby se vám to se mnou nestalo.

Související obrázky: