Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Ze života (nejen) realitní makléřky

O každém z nás je snadné dohledat profesní informace. Vzdělání, praxe, kariéra, diplomy, kurzy, certifikáty. Ale já nejsem jen makléř. Nejsem jen profesionál, který se snaží co nejlépe odvést svou práci. Jsem i člověk, kterému dáváte svou důvěru, kterého pouštíte do svého soukromí a svěřujete mu své osobní starosti.

Ráda bych se s vámi proto podělila o to, že i já mám své soukromí a své malé i větší starosti. Že i já žiju každodenní obyčejný život. Že kromě práce ráda sportuju. Ráda cestuju. Mám ráda společnost a ráda se bavím. Miluju hory. Miluju moře. A především, že jsem máma tří, dnes už dospělých dětí, které jsem vychovala téměř sama. A které jsou pro mě nejdůležitější na světě a dělají mi velkou radost. Nejmladší dcera je čerstvě plnoletá, ale její dva starší bratři jsou již zcela samostatní a já se začínám pomalu těšit na vnoučata.

Já a synové
Já se dvěma syny, nyní už 32 a 30 let 🙂

 

 

Jsem prostě obyčejná ženská, která toho má hodně za sebou a vždy se snaží vcítit se, pochopit a porozumět vaší situaci, abych vám pomohla ji co nejlépe vyřešit.

S malou dcerkou
S malou dcerkou, dnes již plnoletou 🙂

 

 

 

 

 

Aktualizace 🙂 1. 6. 2018 jsem se stala babičkou krásné vnučky Valentýnky 🙂

Babička

Aktualizace 12. 3. 2019

To si jednou tak uvědomíte, že máte najednou moc času, protože i nejmladší dítě najednou odjede studovat do Prahy a napadne vás, že si na MDŽ uděláte radost a otevřete si svou realitní kancelář 🙂 A protože RE/MAX je vaše srdcová záležitost, pořídíte si kancelář RE/MAX 🙂 No takhle jednoduché to není, ale dne 8. 3. 2019 vznikla kancelář RE/MAX Komfort, kde mě nyní najdete 🙂

Moje nová kancelář

Související obrázky: