Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pracujte jako realitní maléř

Hledám právě vás!

Mezi lidmi koluje pověra, že práci realitního makléře může dělat každý. No ona to pravda vůbec není, proto je také těžké makléře najít Tak zvu ty, co se nebojí vzít život do svých rukou, vzdělávat se, komunikovat s lidmi, pomáhat lidem a pracovat na sebe.
Maminky na mateřské, po mateřské, starší lidé, kterým se špatně hledá práce, studenty a nebo i ty, co jsou z nějakého důvodu nespokojeni ve svém zaměstnání a nebo již jako realitní makléři pracují.

S realitami jsem začínala před 19 lety a stále mě to baví. Je to pro mě práce i koníček dohromady. Není nás moc, kteří tuto práci děláme s láskou a vědomím, že chceme pomáhat lidem při takovém velkém životním kroku, jako je prodej či pronájem nemovitosti. S klienty se snažím navázat vztah, abych věděla, jak nejlépe jeho záležitost vyřešit a jak mu pomoci. Proto říkám svým makléřům, že nenabíráme nemovitosti, ale navazujeme vztahy.
Hezký vztah chci mít i se svými makléři a také si přeji, aby práci dělali tak, aby se za ni nemuseli stydět, aby je bavila a dělala jim radost.

Najít vhodné makléře do firmy je těžký oříšek. Proto jsem za své makléře vděčná a snažím se jim pomoci v začátcích i později. V prvních měsících se učí a absolvují školení. Chodí na prohlídky se mnou a mohou se na mě kdykoliv obrátit.
Proto se ptám, je tu někdo, koho tato práce zajímá a přemýšlí o ní?
Ráda se s vámi sejdu u nás v kanceláři a můžeme si popovídat o naší případné spolupráci.
Práce je na IČ, je potřeba maturita.

Pomohu vám, ale nečekejte žádný měsíční fix. Můžete si vydělat hodně, ale musíte pro to něco udělat.

 Vykročte za svými sny…
 a síla značky bude vaším štítem.

Nejsme jediná realitní společnost na trhu, jsme ale jedna z mála realitek, která makléře vnímá jako základ svého úspěchu. Proto našim makléřům nabízíme víc – příležitostí k růstu, jistoty na začátku, volného času i peněz na splnění snů.

Pracujte pro jednu z nejsilnějších značek nejen na českém, ale na světovém trhu. Využijte všech výhod, které vám nabízíme, a staňte se sám sobě pánem.

 Práce realitního makléře může být v mnoha ohledech vysněným povoláním. Nabízí možnost být svým vlastním pánem, organizovat si činnost podle osobních potřeb, poznávat nové lidi a věnovat se zajímavému podnikání.

     Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme

Registrujte se tady

www.makleri-olomouc.cz

Můj příběh

Související obrázky: